.

ערכת קלפי אימון

תכנית 'לקראתך' - עמותת אלומה

הזמן שבני נוער היום משקיעים בלדבר ולשתף בתחושותיהם ומחשבותיהם הולך ויורד. מעטות הפעמים שיש באפשרותנו לעצור ולדבר.

הקלפים מאפשרים את העצירה הזאת ומדובבים את בני הנוער דרך תמונות. הבחירה בתמונות היא סימלית, אך מעוררת מחשבה כל פעם מחדש..

למי מיועדים הקלפים?

לכל אדם המעוניין להתבונן אל תוך עצמו, להקשיב לעצמו, לשחק. ובעיקר למדריכי בני נוער ומנחי קבוצות שרוצים ליצור שיח עמוק וחינוכי.

*הקלפים מנוסחים בלשון נקבה, אך ניתן להשתמש בהם לשני המינים.

לכל ערכה מצורף דף הנחיות, עם הסבר קצר ורעיונות כיצד אפשר להשתמש בקלפים.

מה כוללת הערכה?

קלפי שיקוף

קלפי שיקוף מאפשרים שיחה, דרך תמונות ושאלות פשוטות נכנסים לשיחות עומק אין סופיות על תחושות ומחשבות.צד אחד של הקלפים הוא תמונות המציגות מגוון רחב של רגעים ותחושות. התמונות נתונות לפרשנות של המתבוננת. אין נכון/ לא נכון וכל הסבר על משמעות התמונה מתקבל .בצד שני כתובות שאלות עומק אישיות על תחושות ומחשבות שלא נשאלות בכל יום ומאתגרות את המשתתפת לחשוב ולדבר על עצמה. לדוגמה: "מה הפחד הכי גדול שלי?", "במה אני טובה?"

קלפי תפקידים - שירות צבאי

קלפי התפקידים בנושא שירות צבאי הינם כלי נוח לקבלת מידע על התפקידים השונים בצה"ל. מצד אחד מופיע מידע מתומצת ונוח לקריאה, ומצד שני מידע מפורט לגבי מהות התפקיד ופרטים נלווים שיש לדעת לגביו. הקלפים מאפשרים לחשוף את הנערה למגוון התפקידים הקיימים דרך משחק, בפריסה נעימה לעין ונוחה למשתמשת. הנערה יכולה להשתמש בקלפים עם חברה או מנחה, לבד או בקבוצה, לקבל אינפורמציה ולהעלות שאלות על התפקידים.

קלפי תפקידים - שירות לאומי

קלפי התפקידים בנושא שירות לאומי הינם כלי נוח לקבלת מידע על התפקידים השונים בשרות. הערכה מקיפה את כלל התפקידים הקיימים בשירות הלאומי אזרחי. מצד אחד מופיע מידע מתומצת ומצד שני מידע מפורט לגבי מהות התפקיד ופרטים נלווים. הקלפים מאפשרים חשיפה למגוון התפקידים הקיימים דרך משחק, בפריסה נעימה לעין ונוחה למשתמשת. הנערה יכולה להשתמש בקלפים עם חברה או מנחה, לבד או בקבוצה, לקבל אינפורמציה ולהעלות שאלות על התפקידים.

קלפי שיקוף בערבית

קלפי השיקוף מתורגמים לערבית קלפי אימון לעבודה עם נוער וצעירים בשפה הערבית. דרך תמונות ומשפטי שאלה הקלפים מייצרים שיחות עומק אין סופיות על תחושות ומחשבות. צד אחד הוא תמונות מגוונות נתונות לפרשנות של המתבונן ובצד השני שאלות אישיות. 40 קלפים צבעוניים דו צדדיים מודפסים על קרטון וארוזים בקופסת קרטון קשיחה.

קלפי שיקוף באנגלית

Aluma`s 37 coaching cards for everyday use designed to produce an open and intimate atmosphere for communication, and can be played alone, in pair or group.
The cards include inspiring pictures & leading questions or keywords that addresses issues such as emotional well-being, life preferences, decision making and career aspirations.
The cads had been developed based on Aluma`s long term experiance working with youth and young adults from various groups and backgrounds.

קצת עלינו

תכנית 'לקראתך' של עמותת אלומה מלווה נערות בכיתות י"א-י"ב לקראת שירות צבאי או לאומי משמעותי. 

מודל הפעילות משלב סדנאות קבוצתיות וליווי פרטני על ידי מדריכה קבועה, בוגרת שירות משמעותי ובעלת ניסיון בעבודה עם אוכלוסיית היעד.

לקראתך מציעה 3 מסלולים:

* סדנת הסברה על תהליך האיתור והמיון לשירות הצבאי או הלאומי-אזרחי. מפגש זה יכול להתאים גם לצוות
   החינוכי.

* סדרה של 5 מפגשים קבוצתיים כהכנה לקראת שירות. כולל ליווי אישי לפני ובמהלך השירות.

* תכנית שנתית הכוללת 15 מפגשים קבוצתיים להעצמה אישית והכנה לשירות. 
   כוללת יום שיא וליווי אישי לפני ובמהלך השירות.

**** ועכשיו במבצע השקה ****

50 ₪ לערכת קלפים לבחירתך או 120 ₪ ל-3 הערכות

מיקום: המלאכה 5, לוד, ישראל

2018-03-01 10:30 - 2018-03-01 16:00

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.